Loading...

Zusammen, Eine Neue Welt

+49 152 140 166 70

Error message

Notice: Undefined offset: 1 in tb_megamenu_insert_tb_item() (line 343 of /home/educat97/public_html/thidi/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).

Ehliyet Komisyonu

Ehliyet Komisyonu

Ehliyet komisyonumuz sizlerin ehliyet ile ilgili her türlü sorusunu cevaplamak için kurulmuştur. Aşağıda ehliyet işlemleri ile alakalı detaylı bilgi mevcuttur.

 

ERFURT’TA EHLİYET ALMA PROSEDÜRÜ

 

  1. Ehliyet dosyası açtırmadan önce yapılacak hazırlıklar.

 

  1. Bürgeramt Randevusu

 

Öncelikle zaman kazanmak icin Bürger amt (https://goo.gl/maps/8oXWjRdpiqz ) ta girişte information dan ehliyet değişimi dosyasını açtirmak için termin alinir. Bu termini alırken ‘führerschein tauschen’ kelimeleri kullanılabilir. Information’dakiler bu kadar söyleyince anlıyorlar. Yaklasik 20 gün sonraya veriliyor. Bu sırada gerekli evraklar hazırlanir.

  1. Ehliyet tercümesi

 

Ehliyetin Almanca tercumesi. Herhangi bir tercüme bürosundan (google dan bulunabilir) ehliyetin onaylı almanca tercümesi yaptırılır. Tercümenin ekinde (veya arkasında) ehşiyetin fotokopisini de koyarlar. Ehliyetin aslını da görmek isterler.

 

Erfutta Güldeniz hanim tercüme işini 20€ karşılığında yapiyor.  Tel:+49 170 3240611. Arayıp adres istenip tercüme için yanına gidilmesi gerekiyor.   Önce Whatsapp’tan ehliyetin resmini atiyorsunuz hazır olunca haber veriyor. Ehliyetin orjinali ile gidip aliyorsunuz.